Zaufaj sprawdzonemu dostawcy - Poli Trade Polska Sp. z o.o. to wytwórca biopaliwa najwyższej jakości

Feniks Pellets produkcja - przygotowanie zrębki

Nasza firma ma bogate doświadczenie na rynku biomasy, sięgające roku 2003.

Fabryka pelletu drzewnego o nazwie “FENIKS PREMIUM” powstała w 2015 roku, a już w maju 2016 roku osiągnęła pełną moc produkcyjną. Znajduje się w Niemodlinie, w województwie opolskim.

Jako producent pelletu Feniks Pellets, zależy nam na zapewnieniu naszym klientom produktów o doskonałych właściwościach opałowych. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami, dbając o każdy etap produkcji – od surowca po finalny produkt.

Nasz pellet jest ekologiczny, efektywny i przyjazny dla środowiska.

 

Feniks Pellets produkcja

Cały proces produkcji odbywa się w 4 halach o powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych. Tam znajduje się także magazyn gotowego produktu.

Nasza fabryka należy do najnowocześniejszych zakładów w Polsce.

Przestrzegamy wszystkich norm produktowych i ekologicznych, a także celów zawartych w programie zrównoważonego rozwoju oraz społecznej odpowiedzialności biznesu. Cały proces wytwórczy, począwszy od przyjęcia trocin, poprzez cykl produkcyjny, po magazynowanie gotowego pelletu oparty jest standardach EPC – potwierdzony wydanym certyfikatem EN PLUS A1. Wdrożenie certyfikatu jakości EN PLUS A1 pozwala nam na bieżąco kontrolować cały cykl produkcyjny, tak aby końcowy produkt spełniał wysokie wymagania jakości.

Feniks Pellets produkcja

Aktualne promocje:

Promocja z darmowym transportem!  W cenę zakupu wliczony jest transport na terenie całego kraju. Towar dostarcza spedycja samochodem wyposażonym w windę oraz wózek paletowy.

Poznaj nasze produkty

FENIKS PELLETS PREMIUM
Pellet drzewny

Sprawdź Feniks Pellets Premium

Feniks pellets las feniks pellets Gold opakowanie 15 KG
Pellet drzewny

Sprawdź Feniks Pellets Gold

FENIKS PELLETS PREMIUM
Pellet drzewny

Sprawdź NOWOŚĆ! Feniks Pellets Premium (525 kg)

BIOPALIWO XXI WIEKU...

Korzyści stosowania certyfikowanego pelletu wysokiej jakości

Wysoka wartości opałowa oraz niska zawartość popiołu powoduje, że pellet jest produktem nie tylko ekologicznym, ale może całkowicie zastąpić wykorzystanie węgla w kotłach centralnego ogrzewania.

Najwyższa jakość Feniks Pellets potwierdzona została między innymi certyfikatem EN PLUS A1.

Najwyższa jakość

Nasz proces produkcyjny oparty jest na standardach EPC i został potwierdzony wydanym certyfikatem EN PLUS A1.

Wysoka wydajność

Wysoka wartości opałowa oraz niska zawartość popiołu. Pellet może obecnie zastąpić węgiel.

OZE Feniks Pellets
Feniks Pellets to odnawialne źródło energii

Nasza produkcja pelletu oparta jest na odnawialnych źródłach energii. Wykorzystujemy materiały pozostałe w procesie obróbki drewna ograniczając negatywny wpływ na środowisko.

NASZ PELLET REKOMENDUJĄ:

Nasi klienci polecają Feniks Pellets

Jakość pelletu Feniks przerosła moje oczekiwania. Nie tylko spełnia wszystkie standardy ekologiczne, ale także jest estetycznie zapakowany. Otwierając paczkę, od razu widać, że to produkt wysokiej jakości. Na pewno będę do niego wracał."
Jarosław z Jastrzębiej Góry
Klient Feniks Pellets od 2016
"Przyznam, że byłam sceptycznie nastawiona do pelletu, ale po zakupie Feniks Pellets zmieniłam zdanie. To naprawdę rewelacyjny produkt. Mniej popiołu, więcej ciepła. Teraz korzystam z pelletu regularnie i nie zamieniłabym go na żadne inne paliwo."
Marta z Wrocławia
Klient Feniks Pellets od 2020
"Odkąd używam pelletu Feniks, zauważyłem znaczącą poprawę efektywności mojego kotła. Wysoka kaloryczność i czystość spalania którą deklaruje producent sprawiają, że ogrzewanie jest bardziej ekonomiczne. To pellet, który mogę polecić."
Michał z Katowic
Klient Feniks Pellets od 2021
"Feniks Pellets to moje odkrycie! Pierwszy raz użyłam tego pelletu i jestem pod wrażeniem. Spala się doskonale, bez żadnych problemów, a przy tym nie ma żadnych nieprzyjemnych zapachów. Mogę go każdemu polecić."
Katarzyna z Opola
Klient Feniks Pellets od 2021
"Jakość pelletu Feniks jest naprawdę imponująca. Zdecydowałem się na zakup na podstawie pozytywnych opinii i teraz sam dołączam do grona zadowolonych klientów. Jestem pewien, że będę korzystał z tego produktu przez wiele lat."
Łukasz z Poznania
Klient Feniks Pellets od 2022