01.06.2023

Budmet poleca nasz pellet!

rekomendacja producenta kotłów na pellet - Piece Nocoń Budmet

P.W. BUDMET Dariusz Nocoń, Adam Nocoń to producent kotłów centralnego ogrzewania z ponad 35-letnim doświadczeniem i tradycją w produkcji kotłów grzewczych.

Pasjonują ich nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, stąd największe starania wkładają w rozwój kotłów pelletowych, których katalog produktów poszerzają na bieżąco o nowe modele.

Produkowane kotły charakteryzują się bardzo niskim stopniem emisyjności, co czyni je przyjaznymi dla środowiska. Dowodem tego jest uzyskanie Świadectwa Badań na „ZNAK BEZPIECZEŃSTWA EKOLOGICZNEGO”, które zostało wydane przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu w klasie A. 

Firma otrzymała również certyfikat potwierdzający, że kotły posiadają najwyższą „Klasę 5”. Oznacza to, że kotły są ekologiczne i ekonomiczne. 

Dzięki posiadanym atestom i świadectwom kotły EKO PLUS i FOREST montowane są w ramach „Programów Ograniczonej Emisji”, a ich zakup może być współfinansowany przez Wydziały Ochrony Środowiska. 

Firma P.W BUDMET w swych działaniach wykazuje się dużą dbałością o środowisko i jego ochronę. Dzięki zaangażowaniu i silnej motywacji otrzymała certyfikat CZYSTEJ PRODUKCJI, który jest dowodem na jej profesjonalne podejście zarówno do klienta jak i otaczającego nas środowiska.

Kotły najwyższej jakości najlepiej działają z pelletem najwyższej jakości – stąd polecenie naszych produktów! 

REFERENCJA BUDMET NOCUŃ DLA FENIKS PELLETS PREMIUM

Rekomendacja dla pelletu Feniks pellets od Nocoń Budmet
Rekomendacja dla pelletu Feniks Pellets od Nocoń Budmet

WIĘCEJ NA STRONIE:

https://budmetnocon.pl/