27.08.2023

Gorąca, wrześniowa promocja w Feniks Pellets!

Gorący Feniks Pellets

PROMOCJA PRZEDŁUŻONA DO 30 WRZEŚNIA!

Skorzystaj z promocji i doskonałych cen w dniach od 01 do 30 września 2023!

We wrześniu gorące lato powoli zmienia się w polską złotą jesień. Chłodne wieczory przypominają o konieczności ogrzania budynków. Wakacje dla większości z nas dobiegają końca. Każdy nasz Klient wie o tym, że warto zaopatrzyć się w zapas biopaliwa dobrej jakości, a takim są produkty Feniks Pellets.

Nasza wrześniowa promocja (od 01.09 do 30.09.2023) obejmuje zjazd cenowy pelletu: Feniks Pellets Premium oraz Gold. Oryginalny najwyższej jakości pellet Feniks dotrze do Państwa w nowych opakowaniach!

Rejestrując się w przyszłości zyskasz dostęp do kolejnych atrakcyjnych promocji i kuponów rabatowych dla zarejestrowanych klientów.

Postanowiliśmy zachęcić Państwa do utrzymywania stałego kontaktu z naszą marką by zyskać dostęp do promocji specjalnych, oferowanych tylko naszym stałym Klientom. Aby to było możliwe zachęcamy do zarejestrowania się podczas zakupów w naszym systemie. Jest kilka powodów dla których warto to zrobić:

  • po pierwsze od razu skorzystacie Państwo z promocji cenowej jaką oferujemy do 15 września
  • po drugie dzięki rejestracji będziecie Państwo mogli uzyskać dostęp do historii Państwa zakupów oraz edycji swoich danych np. w celu wprowadzenia danych do faktury lub rachunku
  • po trzecie tylko dla naszych zarejestrowanych klientów będziemy przesyłać bezpośrednio na Państwa email informacje o specjalnych promocjach dla stałych Klientów

Co zrobić aby się zarejestrować?

Wystarczy zarejestrować konto Klienta podczas zakupów. Osoby zarejestrowane otrzymają od nas email. Gdyby taki email do Państwa nie dotarł proszę sprawdzić czy korespondencja z domeny @fenikspellets.eu nie wpadła do spamu.

W sytuacji kiedy i ten sposób nie pozwoli odnaleźć naszej poczty proszę napisać email na adres biuro@enikspellets.eu, z emailem zwrotnym zarejestrowanym w naszym systemie.

Jeżeli chcecie Państwo bezpośrednio przejść do rejestracji proszę kliknąć ten link.

Życzymy Państwu ciepłego września!