01.06.2023

Producent kotłów DEFRO poleca Feniks Pellets!

DEFRO GAMMA 2

Lider branży i producent najwyższej jakości kotłów na pellet DEFRO rekomenduje Feniks Pellets.

Tradycje działalności Defro sięgają 1973 roku. Defro to polski lider i jeden z większych producentów urządzeń grzewczych w Europie: kotłów c.o. na biomasę, wkładów kominkowych i piecyków pelletowych.

Nowoczesna linia produktów i kreatywne rozwiązania w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem kadry inżynierów, doradców technicznych i wysoko wykwalifikowanemu zespołowi pracowników pozwala utrzymać wysokie standardy produkcji oraz sprzedaży.

Miło nam, że ten ceniony producent kotłów docenił biopaliwo naszej produkcji i poleca je do stosowania w swoich rozwiązaniach grzewczych!

I nie tylko poleca – DEFRO obecnie oferuje produkt Feniks Pellets w promocji swoich produktów, oferując zakup kotła wyposażonego w biopaliwo marki Feniks Pellets Premium. Sprawdź to na stronie DEFRO. Promocja oferowana jest od 02 października 2023 i trwa do 30 listopada 2023.

Defro obecnie zatrudnia ponad 600 pracowników, a wypracowana sieć dystrybucji do ponad 1000 punktów handlowych na terenie kraju i zagranicą. Priorytetem zakładu jest dalszy rozwój, dbanie o ekologię i stałe poszukiwanie najnowszych rozwiązań w połączeniu z wyzwaniem dla ochrony środowiska. Defro wdrożyło oraz stosuje system zarządzania jakością ISO, a produkty spełniają wymagania energetyczno – emisyjne: BimSchV2, KLASY 5 oraz są zgodne z surowymi Dyrektywami Unii Europejskiej „Ekoprojektu”.

REKOMENDACJA DEFRO DLA PRODUKTÓW FENIKS PELLETS

DEFRO  - rekomendacja dla Feniks Pellets
DEFRO – rekomendacja dla Feniks Pellets

WIECĘJ O DEFRO:

www.defro.pl