02.12.2023

Wielka Świąteczna Promocja Feniks Pellets!

Zapraszamy do Wielkiej Świątecznej Promocji Feniks Pellets

To największa promocja w Feniks Pellets w 2023!

Świąteczna Promocja to podziękowanie dla Was, Klientów Feniks Pellets za zaufanie. Mamy nadzieję, że z przyjemnością ogrzejecie swoje domy na Święta produktami Feniks Pellets. Ta wyjątkowa Świąteczna Promocja będzie aktywna aż do 31 grudnia 2023 do godziny 24.00!

Co więcej każdy kto podczas zakupów zarejestruje się na naszej stronie uzyska po rejestracji drogą mailową kupon do wykorzystania podczas kolejnych zakupów, który obniży cenę następnego zakupu o 100zł!

Na te wyjątkowe Święta 2023 pragniemy życzyć Wam nie tylko przyjemnej rodzinnej atmosfery i ciepła, ale także chcielibyśmy ogrzać Wasze domy radością i ciepłem pochodzącym z natury obecnej w naszych produktach. To nasz prezent dla Was, drodzy Klienci.

A to jeszcze nie wszystko!

Postanowiliśmy nie tylko dać Wam kolejny powód do pokochania Feniks Pellets, organizując promocję, która będzie ważna aż do końca roku ale także przekazując każdej osobie która podczas zakupów zarejestruje się na naszej stronie, po rejestracji ,drogą mailową kupon do wykorzystania podczas kolejnych zakupów. Nasz Kupon promocyjny obniży cenę następnego zakupu o 100 zł niezależnie od innych promocji.

Macie Państwo okazję zakupić zarówno Certyfikowany Pellet Feniks Pellets Premium jak i Feniks Pellets Gold w nowych oryginalnych opakowaniach. To pellet najwyższej jakości. Nasz pellet jest czysty, pochodzi wyłącznie z wiórów drzew iglastych i cechuje się wysoką kalorycznością.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Sprawdźcie karty produktów Feniks Pellets Premium oraz Feniks Pellets Gold aby dowiedzieć się więcej na temat ich przebadanych laboratoryjnie parametrach.

Zapraszamy do skorzystania z naszej Wielkiej Świątecznej Promocji w Feniks Pellets i cieszenia się komfortem oraz ciepłem w Waszych domach.

Życzymy Wam radosnych Świąt i udanych zakupów!

Zespół Feniks Pellets

Wielka Świąteczna Promocja Fenikspellets.eu

Promocyjne Ceny w sklepie Feniks Pellets aż do 31 grudnia 2023.

Transport Gratis

Oczywiście oferujemy wyłącznie oryginalny, certyfikowany i najwyższej jakości pellet Feniks w nowych opakowaniach i dostarczamy go już z uwzględnieniem kosztu transportu!

Szczegóły: nasze ceny w ciągu ostatnich 30 dni:

Tutaj znajdziecie Państwo Regulamin Wielkiej Świątecznej Promocji FENIKS PELLETS.

Życzymy Państwu ciepła!