Producent pelletu drzewnego

O nas

Poli Trade Polska Sp z o.o. powstała w 2006 roku. Od początku koncentrujemy się na produkcji wysokiej jakości pelletu.

Fabryka oraz certyfikaty „Feniks Pellet”


Fabryka pelletu „FENIKS PREMIUM” powstała w 2015 roku, a pełną moc produkcyjną osiągnęła w maju 2016 roku. Fabryka zlokalizowana jest w Niemodlinie ( woj. opolskie ). Całość produkcji oraz magazyn gotowego produktu znajduje się w 4 halach o powierzchni 2000 mkw. Nasza fabryka należy do najnowocześniejszych zakładów w Polsce. Przestrzegamy wszystkich norm produktowych i ekologicznych, a także celów zawartych w programie zrównoważonego rozwoju oraz społecznej odpowiedzialności biznesu. Cały proces wytwórczy, począwszy od przyjęcia trocin, poprzez cykl produkcyjny, po magazynowanie gotowego pelletu oparty jest standardach EPC – potwierdzony wydanym certyfikatem EN PLUS A1. Wdrożenie certyfikatu jakości EN PLUS A1 pozwala nam na bieżąco kontrolować cały cykl produkcyjny, tak aby końcowy produkt spełniał wysokie wymagania jakości.

Posiadane doświadczenie w wytwarzaniu pelletu oraz nowoczesne wyposażenie, pozwalają nam utrzymywać ciągłość produkcji oraz dostępność towaru w magazynie. Dzięki temu możemy zagwarantować terminową realizację zamówień.

Dysponujemy swoim transportem 

Zamawianie poprzez nasz e-sklep sprawi, że otrzymacie Państwo bardzo dobry towar szybko, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu.

ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ W NASZYM E-SKLEPIE!

pellet FENIKS

WARTO WIEDZIEĆ:

Nasz pellet sprzedajemy zarówno konfekcjonowany w workach 15 kg , jak i dostarczamy go specjalistycznym auto-silosem dla większych odbiorców.

Silos posiada 4 niezależne komory ( po ok 3,5 tony ). W tym przypadku rozładunek odbywa się pneumatycznie, bezpośrednio do zbiornika w kotłowni lub silosu usytuowanego poza budynkiem. 

Zaletą tego typu rozwiązaniu jest:

  • wyeliminowanie opakowań ( worki foliowe )
  • wygoda w eksploatacji kotłowni. Przy takim rozwiązaniu  jest ona praktycznie bezobsługowa.